Брендмобіль

Брендмобіль — це автомобіль, на якому встановлено двостороннє рекламне поле прямокутної форми. Такий унікальний вид зовнішньої реклами об’єднує в собі одразу два типи: рекламу на білборді та рекламу на транспорті..

Отже, поки автомобіль рухається, це динамічна реклама, а коли стоїть, реклама стає статичною. Основна перевага полягає в тому, що на брендмобіль встановлюють звукові колонки, що дає можливість передати потенційному клієнту не лише візуальну, а й звукову інформацію про товар чи послугу. Усі ці фактори сприяють максимальному привертанню цільової аудиторії до розміщеної на носії реклами..

Для досягнення максимального ефекту великомасштабної рекламної кампанії використовують одразу кілька брендмобілів в одному місті. Якщо необхідно охопити всю Україну або конкретний регіон, то встановлюють 1-2 автомобілі в кожному великому місті.

Брендмобіль може курсувати по місту як у вечірній, так і в нічний час завдяки наявності яскравого галогенового підсвічування. Завдяки цьому він виділяється в транспортному потоці, і вашу рекламу 100% побачать місцеві мешканці навіть при поганому вуличному освітленні.

Ось деякі статистичні дані:

  • 91% людей звертають увагу на інформацію на брендмобілях;
  • 75% людей має позитивне ставлення до реклами на брендмобілях;
  • 29% людей прийняли рішення про покупку товару чи послуги, опираючись на враження від реклами на брендмобілях;
  • реклама на брендмобілях надає в середньому кілька сотень тисяч контактів щодня (в залежності від того, в якому населеному пункті вона працює).